Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 15:30
Dead by Daylight 3 miliony
554V

Dead by Daylight Mobile ze świetnym wynikiem. Tytuł pobrało już ponad 3 miliony graczy

Twórcy ciekawej gry z gatunku horrorów mogą świętować ogromny sukces, jakim okazało się wydanie projektu na urządzenia mobilne. Projekt cieszy się wielkim zainteresowaniem. 

Dead by Daylight to ciekawa pozycja, która swoją premierę zanotowała już ponad 2 lata temu, albowiem w czerwcu 2017 roku. Niestety dość szybko zrobiło się o niej cicho, ale teraz, za sprawą przeniesienia jej na urządzenia mobilne, przeżywa wręcz drugą młodość. Najlepszym przykładem, że warto zadbać o takie posunięcie, jest Fortnite

Premiera wersji na smartfony miała miejsce w ubiegłym miesiącu i bardzo szybko wyszło na jaw, że było to świetne przedsięwzięcie. Potrzeba było tylko 48 godzin, aby hit od Behaviour Interactive rozszedł się w liczbie ponad miliona kopii. Teraz, ledwie 3 tygodnie po premierze, liczba pobrań wzrosłą ponad trzykrotnie! Warto w tym miejscu przypomnieć, o innym tytule, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Twórcy, w formie ogłoszenia oraz podziękowania, udostępnili zupełnie świeży zwiastun, na którym prezentują nowego, grywalnego potwora, którym jest LeatherFace. Ten, za pomocą makabrycznych narzędzi, będzie czerpał przyjemność z rozszarpywania ciał innych graczy. 

Oprócz tego w grze pojawiło się kilka innych nowości, wśród których znalazła się zmiana formy zdobywania nowych poziomów oraz doświadczenia, a także nowe stroje. Nie mogło zabraknąć oczywiście usprawnień rozgrywki oraz naprawienia sporej liczby błędów. 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/05/dead-by-daylight-mobile-hits-3-million-downloads-leatherface-now-playable/

Tagi: Behaviour Interactive Dead by Daylight Starbreeze Studios