Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2020 10:15
fifa 20 robert lewandowksi
3219V

FIFA 20 doceniła Polaka. Robert Lewandowski z najwyższą możliwą oceną w grze

Polscy fani Ultimate Team czekali na to od wielu lat. Electronics Arts bardzo długo zwlekało z podjęciem decyzji o przyznaniu najwyższej możliwej oceny na karcie Robertowi Lewandowskiemu, ale w dotychczasowych zmaganiach tego sezonu nie pozostawił żadnych złudzeń. 

Choć FIFA 20 przyniosła sporo nowości, wśród których największą była bez wątpienia implementacja trybu Volta, który miał nawiązywać do serii FIFA Street, to gracze wciąż pozostali przy swoim jednym faworycie. Mowa oczywiście o trybie Ultimate Team, który rokrocznie wywołuje największe emocje wśród fanów piłkarskich zmagań i pomimo wielu zmian, podobnie zapewne będzie w przyszłorocznej odsłonie

Ogromna w tym zasługa dynamicznie rozwijających się zawodników. Piłkarze otrzymują gratyfikacje w świecie gry za to, co wyczyniają na prawdziwych boiskach. Podczas cotygodniowych aktualizacji oraz okazjonalnych wydarzeń otrzymują specjalne, lepsze karty, które następnie można trafić w paczkach. Najwyższą możliwą oceną ogólną jest od lat, nota równa 99 punktów.

I właśnie taką dostał wreszcie Robert Lewandowski. Fani talentu polskiego napastnika od lat wyczekiwali wydania takiej karty snajpera, twierdząc, że swoimi boiskowymi poczynaniami udowadniał niejednokrotnie, iż na to zasługuje. Teraz, przy okazji ogłoszenia kart "Dotychczasowej Drużyny Sezonu Bundesligi" (Team of the Season So Far), prośby zostały wysłuchane. 

Jeśli spędzacie długie godziny w trybie Ultimate Team, to koniecznie rzućcie okiem na wszystkich wyróżnionych zawodników. Tuż za reprezentantem Bayernu Monachium uplasował się Timo Werner (97), a nieco dalej Jadon Sancho, Joshua Kimmish i Matts Hummels - wszyscy po 96. Jeśli natomiast gra jest Wam obca, to szczególnie warto się nią zainteresować teraz, gdy trafiła do EA Access oraz Origin Access.

Źródło: https://www.sport.pl/sport/7,164252,25950248,najlepsza-karta-roberta-lewandowskiego-w-historii-fifa-dostal.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport&fbclid=IwAR12Zlhu04JNIlR2Gtb67LyGTIgMPplxcBvLZqPKCrWSFHbpweonfx1xr8I

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20