Iza Łęcka Iza Łęcka 12.05.2020 07:00
FIFA 21
6384V

FIFA 21 otrzyma sporo nowości. Dariusz Szpakowski odbył już sesje nagrań

Electronic Arts nie zaprezentowało jak dotąd  FIFA 21, choć produkcja na pewno zadebiutuje w 2020 roku. W opracowaniu jest wiele nowości, a Dariusz Szpakowski ponownie uraczy swoją charyzmą i przedstawi wydarzenia na wirtualnych boiskach z całego świata.

Electronic Arts ogłaszając ostatni raport finansowy potwierdziło ważną wiadomość dla fanów produkcji EA Sports: FIFA 21 zmierza na rynek bez opóźnień. To stwierdzenie wydaje się jak najbardziej kluczowe, zważywszy na panującą sytuację na świecie, przez którą wielu deweloperów musi pracować zdalnie, a niektóre premiery są przekładane.

Pełen pokaz gry odbędzie się na EA Play Live 2020 - już teraz jednak możemy mieć pewność, że w produkcji nie zabraknie odświeżonego komentarza. Dariusz Szpakowski podczas jednego z programów Misji Futbol potwierdził, że miał już okazję nagrywać swoje kwestie do FIFA 21. Dziennikarz i komentator sportowy nie mógł tym razem pracować wspólnie z Jackiem Laskowskim, gdyż Electronic Arts zdecydowało się na oddzielne sesje. Najpewniej takie rozwiązanie spowodowane jest zminimalizowaniem zagrożenia i zapewnieniem wszelkich środków bezpieczeństwa – w wielu obiektach nadal może przebywać tylko jedna osoba.

Dariusz Szpakowski przed rozpoczęciem programu (około 5 minuta) podjął temat, że w FIFA 21 pojawi się „sporo nowości”, ale siedzący obok Mateusz Borek nie kontynuował rozmowy, gdyż najpewniej zorientował się, że jego kolega mógłby powiedzieć cokolwiek na temat szczegółów nowej gry EA Sports.

Jedno wydaje się oczywiste: w FIFA 21 ponownie usłyszymy komentarz duetu Szpakowski i Laskowski.

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa fifa 21