FIFA Street

FIFA Street

7,5
95 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.5
X360 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
13.03.2012
Europa:
16.03.2012
Polska:
16.03.2012
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
13.03.2012
Europa:
16.03.2012
Polska:
16.03.2012

FIFA Street - opis gry

FIFA Street jest grą sportową traktującą o piłce nożnej, stworzoną przez studio EA Canada i wydaną przez Electronic Arts w marcu 2012 roku na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz PlayStation Vita. FIFA Street jest restartem drugiej, bardziej arcade’owej piłkarskiej serii Elektroników.

Po wybraniu swojej drużyny i rozpoczęciu meczu, pierwsze, co rzuca się w oczy, to nowe ustawienie kamery. Nowy widok pokazuje boisko zza bramki i na pierwszy rzut oka wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Gdy atakujemy na bramkę znajdującą się u „góry” boiska, wówczas bardzo łatwo można zaplanować przynajmniej teoretyczny zarys całej akcji, ponieważ poprzez widok kamery bramka jest bardzo dobrze widoczna. Do pomocy przy strzelaniu goli przychodzi specjalny punkt, który robi za celownik. Dzięki niemu łatwiej jest strzelić w wybrane miejsce.

 

W trybie kariery do odkrycia czeka cała masa firmowych ciuchów (Adidas, Nike itd.) oraz kilka zasłużonych sław światowego futbolu. Spotkania w tym trybie kierują się własnymi zasadami. Można wygrać mecz np. poprzez osiągnięcie wyznaczonego limitu punktowego lub przez strzelenie odpowiedniej liczby bramek. Nie obyło się również bez Gamebrakera, którego teraz odpala się poprzez wbiegnięcie z piłką na okrąg znajdujący się na środku boiska. Przedtem trzeba oczywiście nazbierać odpowiednią ilość punktów lub też napełnić odpowiedni pasek. Zawodnik będący przy piłce może przyspieszyć od razu, natomiast piłkarz bez piłki nabiera maksymalnej prędkości po zrobionych dwóch, trzech krokach. Oprócz trybów dla samotnego gracza, FIFA Street oferuje również możliwość zabawy wieloosobowej przez Sieć.

 

Gra działa na tym samym silniku, co FIFA 12, zatem animacje ruchów zawodników oraz twarze prezentują się dobrze. Soundtrack pełen jest skocznych utworów popowych, brak niestety polskiej wersji językowej.

Wideo - FIFA Street

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper