Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 14:33
Bohater Assassins Creed Valhalla
4379V

Data premiery Assassin’s Creed Valhalla wyciekła? Jeden ze sklepów przedstawił szczegóły

Ubisoft jeszcze nie potwierdził ostatecznej daty premiery Assassin’s Creed Valhalla, ale szczegóły mogły zostać ujawnione przez jeden ze sklepów. Gracz natknął się na konkrety debiutu i w sumie można uwierzyć, że właśnie w tym terminie wikingowie rozpoczną walkę o nowe tereny.

Prezentacja Assassin's Creed Valhalla była rozłożona w czasie, ale trudno narzekać na ostateczne konkrety oraz pierwszy zwiastun. Nowy materiał z gry zostanie ujawniony w czwartek, ale już teraz nie brakuje chętnych, którzy przygotowują się na premierę produkcji.

Ubisoft jeszcze nie potwierdził daty premiery, ale według najnowszych przecieków, Assassin’s Creed Valhalla będzie dostępny od 16 października 2020 roku. Wiadomość została opublikowana przez „lokalnego sprzedawcę”, który na początku dodał informację do karty gry, ale następnie zdecydował się zmienić informacje. Jeden z graczy wyłapał szczegóły i choć nie opublikował zrzutów ekranu, to jego wiadomość została zweryfikowana przez moderatorów.

Na ostateczne potwierdzenie musimy zaczekać, ale warto przypomnieć, że poprzednie odsłony serii Assassin's Creed były publikowane właśnie w październiku – w Assassin's Creed Syndicate graliśmy od 23 października 2015 roku, w Assassin's Creed Origins od 27 października 2017 roku, a w Assassin's Creed Odyssey od 5 października 2018 roku.

Jeśli faktycznie Assassin’s Creed Valhalla ma trafić na rynek w październiku, to prawdopodobnie na początku Ubisoft zaoferuje wyłącznie wersję na aktualną generację. Według plotek nowe konsole będą dostępne w listopadzie, ale warto pamiętać, że tytuł ma być dostępny za darmo dla niektórych graczy dzięki opcji Smart Delivery.

W międzyczasie sprawdźcie podsumowanie informacji o Valhalli i poznajcie opinię o samym pokazie gry.

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhalla-release-date-potentially-leaked-rumor

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft