Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 16:31
Days Of Play 2020
11607V

Sony Days Of Play 2020 ma wystartować za kilka dni. PS Plus, gry i sprzęt w promocji od Japończyków?

Sony ma przygotowywać się do kolejnego festiwalu promocji. Gracze natrafili na grafikę promocyjną Sony Days Of Play 2020 i tym razem wydarzenie rozpocznie się szybciej. Już za kilka dni mają ruszyć pierwsze oferty na gry, konsole oraz sprzęt.

Sony Days Of Play to festiwal promocji przygotowywany przez Sony podczas wakacji. W ubiegłym roku od 7 do 17 czerwca mogliśmy korzystać z różnych ofert na gry, akcesoria oraz konsole. Japoński gigant przygotował nawet nową edycję PlayStation 4, która nadal jest dostępna do kupienia.

Producent i wydawca aktualnie nie zapowiedział Days Of Play 2020, ale według udostępnionej grafiki – promocja ma rozpocząć się już 25 maja i trwać do 8 czerwca. Gracze w tym czasie będą mogli kupić między innymi PS Plus w bardzo atrakcyjnej cenie (-30%).

Na potwierdzenie rewelacji musimy zaczekać do przyszłego tygodnia: zawsze Days Of Play jest zapowiadany na tydzień przed startem.

Sony Days Of Play 2020 może zostać w ciekawy sposób połączony z nadciągającym State of Play, na którym podobno zobaczymy PS5. Firma może wykorzystać wydarzenie, by zachęcać do składania zamówień przedpremierowych na japońskiego next-gena.

Days of Play 2020

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-days-of-play-2020-start-date-revealed-rumor/

Tagi: Days of Play 2020 promocja przeciek ps4 sony sony Days Of Play