Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2017 23:14
Skull and Bones to zupełnie nowa marka Ubisoftu! Piraci na okręty!
4851V

Skull and Bones to zupełnie nowa marka Ubisoftu! Piraci na okręty!

Francuska korporacja porządnie zaskoczyła zapowiadając zupełnie nową markę. Poznajcie Skull and Bones, czyli piracką przygodę, w której będziemy walczyć z innymi żeglarzami.

Skull and Bones zostało umiejscowione w „Złotym wieku Piractwa”. Gracze trafiają w produkcji do wielkiego, otwartego świata, w którym śmiałkowie będą walczyć w morskich bitwach, rozwijać swoje okręty, rekrutować załogę i budować mocarne statki. Naszym zadaniem będzie również rozbudowa morskich szlaków.

Assassin’s Creed: Origins oficjalnie! Data premiery, gameplay, zwiastun i szczegóły

Głównym bohaterem Skull and Bones został "nienasycony kapitan piratów”, który odrzucił ułaskawienie króla i postanowił wypłynąć z Karaibów na Ocean Indyjski… Jest to piękne, egzotyczne, a zarazem nieujarzmione i pełne bogactw miejsce. 

Twórcy podkreślają, że jest to „morska gra ONLINE z otwartym światem”. Tylko w taki sposób zawalczymy z nadciągającymi statkami, czy też przejmiemy szlaki handlowe znajomych.

Trudno nie odnieść wrażenia, że pozycja czerpie garściami z Assassin's Creed IV: Black Flag. W trakcie rozgrywki można nawet bez najmniejszego problemu dostrzec znane animacje.

Tytuł zadebiutuje w 2018 roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Tagi: