Skull & Bones ponownie opóźnione. Gra nie pojawi się na E3!

Gry
866V
Skull & Bones ponownie opóźnione. Gra nie pojawi się na E3!
Wojciech Gruszczyk | 15.05.2019, 18:31

Ubisoft zaskoczył prezentując nową informację dotyczącą Skull and Bones. Gra zaliczyła kolejne opóźnienie i nie zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3. Twórcy chcą znacząco podwyższyć jakość produkcji.

Skull and Bones zostało ujawnione przez Ubisoft w czerwcu 2017 roku. Gra była ozdobą konferencji podczas targów w Los Angeles, ale już w ubiegłym roku trudno było mówić o wielkim zaskoczeniu. Tytułowi czegoś wyraźnie brakowało i najwidoczniej autorzy potrzebują więcej czasu, by móc odpowiednio rozbudować propozycję.

Skull & Bones w formie serialu! Premiera przed wypuszczeniem gry

17 maja 2018 roku miałem okazję wspominać o pierwszym opóźnieniu Skull and Bones. Po niespełna roku otrzymujemy bardzo zbliżoną wiadomość – gra nie zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3 i nie możemy liczyć na rychłą premierę.

Jeśli Ubisoft nie zaprezentuje produkcji na zbliżających się targach, to Skull and Bones nie zadebiutuje w aktualnym roku finansowym. W tej sytuacji premiera odbędzie się dopiero od 1 kwietnia 2020 roku do 31 marca 2021 roku... Czyli już na nowej generacji? Aktualnie firma oczywiście nie może potwierdzić tej wiadomości, ale bardzo możliwe, że tytuł nie wyląduje już na PlayStation 4 i Xboksie One.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper