Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2020 17:49
Fallout 76 Betheda
645V

Fallout 76 z wielkimi planami na 2020 rok. Bethesda zapowiedziała szereg dodatków

Bethesda zamierza rozwijać Fallout 76 przez serię dodatków. Twórcy zapowiedzieli szereg rozszerzeń, które będą debiutować na serwerach przez kolejne miesiące. W grze pojawią się najróżniejsze wyzwania i liczne atrakcje.

Fallout 76 zadebiutował w 2018 roku, ale tegoroczna premiera Wastelanders sprawiła, że gra nabrała odpowiednich kształtów, Zachodnia Wirginia została zaludniona przez NPC-ów, a gracze mogą uczestniczyć w fabularnych i podobno całkiem ciekawych misjach. Teraz wypróbujemy produkcję za darmo, a dodatkowo Bethesda zapowiedziała plany na 2020 rok.

Latem w Fallout 76 wystartują Sezony, dzięki którym gracze sprawdzą sporo nowości – wyzwania dla najbardziej doświadczonych eksploratorów świata, publiczne wydarzenia i nawet zainteresowani zmierzą się z legendarnym bossem. Jesienią do gry trafi zupełnie nowa seria zadań oraz skalowane nagrody, a zimą studio zaoferuje łatwą personalizację układów, budowanie wnętrza schronu CAMP oraz nowe powtarzalne misje.

To podobno nie koniec atrakcji, więc sympatycy Fallout 76 mogą szykować się na kolejne wydarzenia przygotowane przez Bethesdę. Jak widać zespół zamierza stale rozwijać grę.

Fallout 76 Bethesda 2020

Źródło: Informacja prasowa: Bethesda

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76