Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 15:00
Fallout 76 Wastelanders czerwony pancerz
987V

Fallout 76: Wastelanders już na serwerach. Gracze pobiorą nawet 70GB – znamy szczegóły

Bethesda zaprasza na nowy początek w Fallout 76: Wastelanders. Twórcy chcą zapomnieć o fatalnym początku sieciowego Fallouta i przedstawiają szczegóły nowej wersji. Duża część graczy będzie zmuszona pobierać nawet 70GB danych.

Fallout 76 zadebiutował w listopadzie 2018 roku, ale można odnieść wrażenie, że dopiero teraz produkcja Bethesdy oficjalnie zadebiutowała. Twórcy przez wiele miesięcy pracowali nad usunięciem błędów i dodaniem wyczekiwanej zawartości i w końcu gra nabrała odpowiednich kształtów.

Fani pozycji przed wyruszeniem na podbijanie rozbudowanego świata muszą pobrać sporo danych – na PlayStation 4 i Xboksie One to jest aż około 70GB, a na platformie Bethesdy około 54GB. Jeśli zamierzacie poznawać tytuł przez Steam to ściągniecie około 68GB. Jest to spowodowane prostą zasadą: Bethesda tak bardzo zmienia grę, że zdecydowano się, by gracze wrzucili na konsole i komputery cały klient pozycji.

Deweloperzy znacząco rozszerzyli tytułów dodając między innymi NPC-ów, którzy wprowadzają także fabularne zadania. Teraz gracze mogą poznać nową opowieść, więc samo rozwijanie bohatera powinno być przyjemniejsze.

Fallout 76: Wastelanders – najważniejsze cechy:

  • Ludzie wracają!: W poszukiwaniu rzekomej fortuny albo po prostu, by przetrwać – w Appalachy powracają tłumy ludzi. Poznaj ich poprzez nowy system dialogów.
  • Nowy główny wątek fabularny: Przeżyj nową historię, którą do Fallouta 76 wprowadza Wastelanders. Zalicz zupełnie nowe zadania główne.
  • Poznaj frakcje: Po czyjej staniesz stronie? Bandytów w Kraterze czy osadników w Opoce? Pomóż im w ich przedsięwzięciach i zyskaj reputację oraz odblokuj nowe przedmioty.
  • Zwerbuj sojusznika: Niektórzy NPC mogą zamieszkać w twoim C.A.M.P., pomóc go bronić i zaoferować ci codzienne zadania. Część posiada także własne zadania fabularne i może wdać się w romans z graczem.
  • Więcej wydarzeń i codziennych zadań: Zmierz się z pełnymi wyzwań nowymi wydarzeniami, takimi jak Obstawa czy Radiacyjna rozróba. Pojawią się też cztery nowe codzienne zadania do odkrycia.
  • Nowe przedmioty i wrogowie: Poluj na potwornego olbrzymiego wendigo albo stado pływaków i nie zapomnij spakować swojego nowego działka obrotowego Gaussa!
  • Nowe i zaktualizowane lokacje: Nowoprzybyli odciskają swoje piętno na Appalachach. Odkryj nowe i zaktualizowane lokacje podczas wykonywania zadań i eksploracji.

Studio zajęło się także szeregiem poprawek – usunięto błędy dotyczące warsztatu, CAMP-u, walki, przedmiotów, profitów, mutacji, zadań, wydarzeń oraz nawet naprawiono interfejs użytkownika.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące gry:

Źródło: https://fallout.bethesda.net/pl/article/2asdca6YRz43ctgyo0o2d3/fallout-76-wastelanders-informacje-o-aktualizacji-14-kwietnia-2020-r

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76