Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2020 17:30
Tony Hawks
3577V

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster na zwiastunie! Znamy datę premiery

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster to już plotka podgrzewająca wiernych fanów uniwersum. Tony Hawk właśnie wysyła wiadomości do swoich fanów i... Tym samym skater zniszczył pierwszą niespodziankę Summer Game Fest. Przeczytajcie wiadomość od legendy.

O godzinie 18:00 odbędzie się prezentacja gry-niespodzianki z Summer Game Fest... A Tony Hawk postanowił na 30 minut przed tym wydarzeniem ujawnić produkcję. Jaki w tym sens? Trudno powiedzieć, ale możecie mieć pewność, że za chwilkę zobaczymy odświeżoną produkcję Activision.

O Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster nasza redakcja informowała już w listopadzie ubiegłego roku. W międzyczasie pojawiło się kilka przecieków dotyczących tytułu, ale w końcu zobaczymy dzisiaj zwiastun, który pozwoli przygotowywać się na premierę.

Tony porównanie

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 oficjalnie!

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 będzie zawierać wszystkie ulubione elementy: revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania. Sprawdzimy także Create-A-Park oraz Create-A-Skater – twórcy pozwolą udostępniać parki oraz stylizacje znajomym przez Sieć.

Fani mogą liczyć na powrót ulubionych skaterów, takich jak Tony Hawk, Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas oraz Bob Burnquist. Nowa zawartość w remasterze zawiera jeszcze więcej celów niż wcześniej, dodając wyzwania podkręcające rozgrywkę i nie tylko.

Tony Hawk zapowiedział powrót następującymi słowami:

„Oryginalna seria Tony Hawk’s Pro Skater jest ważnym czynnikiem w ewolucji współczesnych trików na deskorolce i inspiruje wielu profesjonalnych skaterów, których znasz i uwielbiasz. Jestem podekscytowany, mogąc pomóc inspirować nową generację skaterów i graczy – a także obecnych fanów – do dalszego rozwoju tego sportu.”

Jen Oneal, Studio Head w Vicarious Visions, nie ukrywa zadowoleni z pracy nad grą:

„Możliwość przywrócenia dwóch oryginalnych gier, które miały tak znaczący wpływ nie tylko na granie, ale na cały gatunek sportowy, była niesamowitym doświadczeniem dla naszego zespołu, którego wielu członków pracowało nad oryginalną serią. Bierzemy to, co znasz i kochasz z oryginalnych gier i łączymy z ulepszonymi narzędziami kreatywnymi, które pozwolą graczom wymyślić zupełnie nowe sposoby grania w grę, którą kochają. Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepsze doświadczenie Tony Hawk’s Pro Skater, o które prosili fani.”

Sprawdźcie okładkę:

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster faktycznie powrócił i wygląda naprawdę świetnie. Premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych odbędzie się już 4 września. Wersję na PC znajdziecie na Epic Games Store. Gra została wyceniona na 39.99 dolarów

Źródło: Tony Hawk + Kool Things

Tagi: tony hawk tony hawk's pro skater Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Remaster