Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2019 09:13
Tony Hawk's Pro Skater 2 Remaster
2174V

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 Remastered nadciąga? Activision może sięgnąć po kolejny klasyk

Po niesmaku jaki pozostawił po sobie Tony Hawk's Pro Skater 5, wielu sympatyków skateboardingu wyczekuje kolejnej wymagającej produkcji na konsolach. Możliwe, że gracze będą mogli jednak powrócić do klasyków. Znany informator zawiadamia o możliwym remasterze Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2.

W zeszłym roku odbyła się premiera gry sygnowanej nazwiskiem Tony'ego Hawka na smartfony, która nie zachwyciła. Spore grono graczy z utęsknieniem wyczekuje więc kolejnej pełnoprawnej produkcji, która w jakiś sposób odratuje tę serię. Na to jednak nic nie wskazuje, choć może się okazać, że jeszcze na obecnej generacji będziemy mogli ponownie ruszyć na deskorolce i wykonać kilka tricków. Możliwe, że po niezwykle dobrym przyjęciu remake'u Crasha, Activision upatruje kolejny sukces w powrocie do następnego klasyka.

Zgodnie ze słowami znanego informatora – Sabiego – który już wielokrotnie informował o kilku nowinkach przed oficjalnymi zapowiedziami, niezwykle prawdopodobne jest odświeżenie Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2. Zgodnie z wiadomościami, Activison może już posiadać prototyp bądź demo odnowionych wersji:

Niedawno seria Tony Hawk's Pro Skater świętowała 20 lat od pierwszego debiutu. Od tego czasu wielu graczy pokochało wymagające zmagania na deskorolce, wyczekując znakomitego powrotu serii, o którym bowiem nikt nie wspomina. Skorzystanie z klasycznego tytułu w wersji podrasowanej czy nawet odświeżonej o nowe atrakcje może okazać się następnym sukcesem. Jak na razie jednak Activision milczy, nie potwierdzając żadnych doniesień.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić artykuły:

Źródło: https://www.psu.com/news/tony-hawks-pro-skater-1-2-possibly-being-remastered

Tagi: Activision Neversoft Entertainment remaster Tony Hawk's Pro Skater 2