Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2020 19:57
Assassins Creed Valhalla Akcja
2477V

Assassin's Creed Valhalla zadziała na Xboksie Series X w „przynajmniej” 30 klatkach na sekundę

Docierają do nas kolejne informacje o Assassin's Creed Valhalla. Gracze nie mogą oczekiwać największej gry w uniwersum i wiele na to wskazuje, że nie otrzymamy także zabawy w 4K przy 60 klatkach na sekundę na next-genach. Takie przyjemności nadal nie będą dostępne na konsolach.

Pod koniec ubiegłego tygodnia Microsoft potwierdził, że 60 klatek na sekundę będzie standardem na Xboksie Series X. Nie minął tydzień i znamy pierwszą produkcję, która nie zaoferuje takiej jakości, a jest nią Assassin's Creed Valhalla.

Wiadomość potwierdza portugalski Eurogamer, którego dziennikarz otrzymał informacje od Ubisoftu. Gra o wikingach będzie działać na Xboksie Series X w „przynajmniej 30 klatkach na sekundę”. Wydawca potwierdził również, że Assassin's Creed Valhalla będzie działać na konsoli Amerykanów w rozdzielczości 4K.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że to 30 fps odnosi się właśnie do zabawy w 4K, jednak na ostateczne szczegóły dotyczące jakości musimy zaczekać do lipca. Ubisoft na własnym wydarzeniu powinien potwierdzić wszystkie szczegóły rozgrywki na next-genie.

Assassin's Creed Valhalla na Xboksie Series X skorzysta także z szybkiego ładowania, dzięki któremu wielki świat (choć nie największy...) będziemy zwiedzać bez ekranów wczytywania.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/05/assassins_creed_valhalla_will_support_at_least_30_fps_on_xbox_series_x

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft