Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 14:32
Assassin's' Creed Valhalla
3329V

Assassin's Creed Valhalla nie będzie największą i najdłuższą odsłoną serii

Ubisoft nie zamierza jeszcze bardziej podkręcać wrażeń zapewniając graczom większej przygody względem poprzednich odsłon serii Assassin's Creed. Twórcy podczas kreowania historii wikingów wyciągnęli lekcję i wykorzystali opinie zwrotne, by Assassin's Creed Valhalla był bardziej spójny.

Assassin's Creed Valhalla może zadebiutować w październiku, ale Ubisoft wciąż nie jest gotowy na przedstawienie ostatecznej daty premiery przygody wikingów. Na pewno dzisiaj zobaczymy pierwszy materiał z rozgrywki, ale prawdopodobnie będzie to początek – w końcu deweloperzy powinni zostawić najlepsze na show swojego studia.

Dzisiaj możemy na pewno potwierdzić, że twórcy wyciągnęli lekcję z poprzedniej historii. Malek Teffaha (szef komunikacji Ubisoftu na Bliski Wschód) w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów potwierdził mniejszą skalę projektu:

„FYI, to nie będzie najdłuższa i największa gra w serii. Zajęli się krytyką w tym temacie.”

Jak wiadomo wielkie gry są świetne, ale autorzy muszą zachować zdrowy rozsądek. Ubisoft najwidoczniej wsłuchał się w opinie społeczności i Assassin's Creed Valhalla ma zapewnić tym razem bardziej spójne doświadczenie. Nie musimy się oczywiście obawiać o to, że tytuł nagle zapewni nam zabawy na 5 godzin, ale najwidoczniej studio nie chce tym razem przedłużać niektórych wątków.

Warto przypomnieć, że ukończenie głównej opowieści z Assassin's Creed Odyssey zajmowało 40 godzin, a chcąc dodatkowo poznać misje poboczne, to musieliśmy spędzić przy telewizorze około 80 godzin.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/05/07/assassins-creed-valhalla-length/

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla Ubisoft