Iza Łęcka Iza Łęcka 11.05.2020 12:19
The Elder Scrolls 6
1491V

The Elder Scrolls 6 to melodia bardzo odległej przyszłości. Jakiekolwiek konkrety za kilka lat

Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls 6, jednak jego najdrobniejsze nawet szczegóły muszą pozostać w sferze nadziei. Pete Hines potwierdził, że pierwszą w kolejności produkcją jest Starfield, a dopiero później będziemy mogli otrzymać konkrety dotyczące TES 6.

Bethesda w 2018 roku zapowiedziała The Elder Scrolls VI oraz Starfield, jednak dla sympatyków TES-a nie mamy zbyt dobrych wiadomości: jak na razie nie możemy oczekiwać jakichkolwiek konkretów dotyczących założeń RPG-a. 2 lata temu Todd Howard potwierdził, że jego zespół ma już datę premiery, co nie daje żadnych nadziei na szybki debiut.

Reżyser Bethesda Games w odpowiedzi na pytanie jednego z fanów podkreślił istotny i chyba najważniejszy w tej kwestii szczegół: aktualnie zespół skupia się na Starfield, a dopiero jego premierze możemy liczyć na doniesienia dotyczące The Elder Scrolls 6.

Starfield nie posiada daty premiery, Bethesda nie zorganizuje w czerwcu specjalnego wydarzenia, na którym moglibyśmy poznać szczegóły gry i trudno przewidzieć, kiedy kosmiczny RPG mógłby trafić do entuzjastów gatunku. Analizując jednak tempo prac w jakim powstają największe RPG-i AAA, na wyżej wspomnianą produkcję przyjdzie nam zaczekać jeszcze kilka lat. A to jeszcze mocniej przedłuży oczekiwania sympatyków The Elder Scrolls. Dla chętnych więc pozostaje sięgnięcie po TESO, które jest ciągle rozwijane i cieszy się sporą popularnością.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/bethesda-reiterates-elder-scrolls-6-news-is-likely-years-away/

Tagi: Betheda Bethesda Game Studios The Elder Scrolls VI