Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2020 17:27
The Elder Scrolls VI
782V

The Elder Scrolls 6 i Starfield nie zostaną pokazane w czerwcu. Bethesda przekłada konferencję

Bethesda miała zaprezentować swoje nowe i oczekiwane produkcje na E3 2020, ale jak wiadomo wydarzenie zostało odwołane. Firma w końcu zareagowała na sytuację i w tym wypadku nie możemy liczyć na cyfrową imprezę w czerwcu.

Bethesda planowała ponownie przygotować wielkie wydarzenie z okazji E3 2020, ale impreza została odwołana. Firma nie zamierza zorganizować cyfrowego wydarzenia, które zapowiedział już między innym Microsoft. W sprawie planów wypowiedział się Pete Hines, ale najwidoczniej w tym wypadku musimy zaczekać na nowe gry:

„Biorąc pod uwagę wiele wyzwań, przed którymi stoimy z powodu pandemii, nie będziemy w czerwcu gospodarzami cyfrowych wydarzeń”

Wiceprezes ds. marketingu globalnego zaznaczył, że jego studio ma wiele ekscytujących rzeczy do ogłoszenia w sprawie nowych produkcji, ale o tytułach usłyszymy w kolejnych miesiącach. Nie możemy z tego powodu liczyć na szybkie pokazy The Elder Scrolls VI i Starfield, które w ubiegłym roku zostały zapomniane przez deweloperów, więc właśnie w 2020 roku powinniśmy usłyszeć przynajmniej o jednym z tych tytułów.

W ubiegłym roku Bethesda ujawniła także Ghostwire Tokyo, ale nadal niestety brakuje nam konkretów dotyczących tytułu.

Przeczytajcie dodatkowe informacje o grach Bethesdy:

Źródło: Pete Hines

Tagi: Bethesda e3 2020 starfield The Elder Scrolls VI