Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2020 16:10
Ghost of Tsushima bohater z mieczem
1413V

W Ghost of Tsushima trzeba zagrać po japońsku. Dubbing dodaje wyjątkowej atmosfery

Jestem zwolennikiem polskiej lokalizacji w grach, chętnie ogrywam wszystkie tytuły wsłuchując się w głosy rodzimych aktorów, ale Ghost of Tsushima to jedna z tych produkcji, którą trzeba będzie poznać z „oryginalnymi” głosami. Może nie za pierwszym razem, ale w produkcję Sucker Punch Productions zagram ponownie właśnie dla japońskich głosów.

Japoński oddział PlayStation opublikował w tym tygodniu dwa materiały z Ghost of Tsushima, które muszą zobaczyć wszyscy gracze wyczekujący na tę produkcję. Twórcy z Sucker Punch Productions pozwalają posłuchać japońskiego dubbingu, który wychwalałem już w 2018 roku i wciąż jestem przekonany, że podczas rozgrywki trzeba będzie sprawdzić grę wsłuchując się w głosy aktorów z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Zazwyczaj przy pierwszym podejściu staram się włączyć polski dubbing i pewnie tak samo będzie w przypadku Ghost of Tsushima, ale jestem przekonany, że japoński dubbing może nawet skłonić do ponownego zapoznania się z produkcją. Co jednak muszę zaznaczyć, poniższe zwiastuny widzieliście już wcześniej na naszym portalu, ale tym razem zostały upiększone właśnie przez odpowiednie głosy. Brzmi to naprawdę świetnie.

Muszę na pewno dodać, deweloperzy wcześniej zapowiedzieli, że w grze pojawi się opcja przeskoczenia pomiędzy lokalizacją. Jeszcze przed premierą na pewno poruszymy temat z rodzimym oddziałem PlayStation.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch