Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2018 18:46
W Ghost of Tsushima musicie zagrać po japońsku. Twórcy chwalą się pięknym światem
2380V

W Ghost of Tsushima musicie zagrać po japońsku. Twórcy chwalą się pięknym światem

Sucker Punch przywiozło na E3 fragment rozgrywki z Ghost of Tsushima, ale podczas konferencji Japończyków mogliśmy wsłuchać się jedynie w angielski dubbing. Na szczęście twórcy nie zawiodą oczekiwań i zaoferują również japońskie głosy.

Pewnie dopiero za kilka miesięcy otrzymamy wiadomość od PlayStation Polska o lokalizacji Ghost of Tsushima, jednak możemy się spodziewać pełnego dubbingu. Firma od kilku lat systematycznie nie zawodzi w tym temacie, ale mam wrażenie, że w najnowszy tytuł Sucker Punch trzeba zagrać po japońsku.

E3 2018 – Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Ghost of Tsushima brzmi zdecydowanie lepiej w „oryginale” – jeśli tak mogę określić grę przygotowywaną przez amerykańskie studio. Odnoszę wrażenie, że gdy bohater wypowiada słowa po japońsku to wszystko znajduje się „w odpowiednim miejscu”.

Zachęcam do zobaczenia poniższych filmów – japońskie głosy brzmią znacznie lepiej i bardziej pasują do samego umiejscowienia wydarzeń. Na szczęście Sony potwierdziło, że w tytule pojawi się opcja „zmiany dubbingu”.

Na deser zerknijcie także na prezentację Ghost of Tsushima, która została przygotowana przez Sony. Twórcy opowiadają o lokacjach oraz fabule, jednak co najważniejsze – pozwalają spojrzeć na kilka zjawiskowych miejscówek. Ta gra wygląda fantastycznie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: e3 e3 2018 gameplay Ghost of Tsushima playstation 4 Sucker Punch