Iza Łęcka Iza Łęcka 08.05.2020 08:35
Ashes of the Singularity: Escalation
679V

Ashes of the Singularity: Escalation dostępne za darmo. Kolejna gra w promocji

Piątek to znakomity dzień na pobranie kolejnej darmowej gry, która może zaowocować przyjemnie spędzonym weekendem. Graczom użytkującym PC została przedstawiona nowa promocja - Ashes of the Singularity: Escalation jest dostępne za darmo.

Ashes of the Singularity: Escalation zadebiutowało w 2016 roku wyłącznie na PC. Stardock Corporation zaoferowało rozszerzenie do strategii czasu rzeczywistego Ashes of the Singularity, które jest także samodzielnym dodatkiem (nie wymaga podstawki). Zgarniając oceny na poziomie 81%, gra uzyskała całkiem pochlebne opinie wśród dziennikarzy.

Escalation zapewnia dwie dodatkowe fabularne kampanie, które swoje rozgrywają się w dalekiej przyszłości. W pierwszej gracze poznają szczegóły konfliktu z perspektywy sztucznej inteligencji, w drugiej natomiast ten sam spór widziany jest oczami przedstawicieli dowódcy Post-Human Coalition. W rozszerzeniu rozbudowano frakcje, zadbano o nowe typy planet, na których rozgrywają się starcia, a także zwiększeniu uległa liczba graczy w sieciowych starciach (z 8 do 16).

Ashes of the Singularity: Escalation za darmo na PC

Obecnie Ashes of the Singularity: Escalation jest dostępne za darmo w Humble Store. Po wyrażeniu zgody na otrzymywanie wiadomości od sklepu, klucz Steam zostanie wysłany na wskazanego maila. Promocja zakończy się 10 maja o godzinie 19:00.

Pamiętajcie także o trwającej promocji Epic Games, który rozdaje Death Coming. Sympatycy konsolowej rozgrywki mogą także sprawdzić cztery gry na Xboksa One w trakcie najbliższego weekendu.

Źródło: Informacja prasowa: Humble Bundle

Tagi: Ashes of the Singularity Ashes of the Singularity: Escalation pc steam za darmo