Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 22:30
Death Coming
1219V

Death Coming za darmo. Epic Games zaprasza na pobieranie kolejnej gry

Epic Games zaprasza na pobieranie kolejnej gry za darmo. Twórcy Fortnite tym razem przygotowali dla graczy Death Coming, które możemy dorzucić na cyfrową kupkę wstydu tytułów z PC. Tytuł zebrał sporo pozytywnych opinii na urządzeniach mobilnych.

Epic Games zaprasza na kolejną promocję. Gracze chcąc pobrać darmową grę muszą zadbać o dwuetapową weryfikację, ale wystarczy podać numer telefonu, by po chwili móc bez problemu skorzystać z oferty. Firma zaprasza tym razem na jedną produkcję, ale według dostępnych opinii – jest to całkiem przyjemny indyk.

Death Coming – za darmo. Pobierzcie grę

Death Coming to produkcja NexT Studios, która pierwotnie zadebiutowała w 2017 roku i od tego czasu trafiła na komputery, konsole oraz urządzenia mobilne. Teraz pozycja jest dostępna za darmo na Epic Games Store, więc możecie ją wrzucić na listę i zapoznać się w dowolnym momencie.

Tytuł to nieliniowa gra logiczna, w której gracz wciela się w śmierć. Naszym zadaniem jest zbieranie wszystkich ludzkich dusz po wypadkach w stylu filmów „Oszukać przeznaczenie”. Trzeba przyznać, że deweloperzy wpadli na nietypowy pomysł, który został dobrze przyjęty na urządzeniach mobilnych (średnia ocen na poziomie 75%).

Jaki tytuł odbierzemy za tydzień? Epic Games nie zdradza szczegółów, ale zapowiada, że będzie to „gra z zagadkami”. Pamiętajcie również o promocji Rebellionu (darmowy Evil Genius) oraz ofercie Microsoftu (4 gry na weekend za darmo). 

Źródło: Epic Games Store

Tagi: Death Coming Epic Games Epic Games Store promocja za darmo