Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2020 12:17
Dragon Ball FighterZ free play days
986V

4 gry za darmo do sprawdzenia w trakcie weekendu. Microsoft zaprasza na Free Play Days

Microsoft zaprasza na kolejne Free Play Days. Tym razem gracze preferujący rozgrywkę na Xboksie One będą mogli wypróbować za darmo cztery gry. W zestawieniu tytułów odnajdziemy między innymi Dragon Ball FighterZ oraz Playerunknown's Battlegrounds.

Nowy weekend to znakomita okazja do zapoznania się z nowymi grami za darmo. Korporacja z Redmond jeszcze przed dzisiejszym Inside Xbox oferuje graczom do sprawdzenia aż cztery gry w ramach Free Play Days. Z oferty skorzystać mogą abonenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Free Play Days – sprawdź gry na Xboksa One

  • Saints Row IV: Re-Elected
  • Dragon Ball FighterZ
  • Playerunknown's Battlegrounds
  • The Golf Club 2019 featuring PGA TOUR

W najnowszej promocji udostępnione zostały całkiem zróżnicowane tytuły. Microsoft zaprasza do otwartego świata, bijatyki, Battle Royale oraz golfa – dwie pierwsze gry są dostępne w aktualnej promocji w sklepie korporacji, a PUBG wciąż znajdziecie w Xbox Game Pass, ale mimo to nie powinno zabraknąć graczy zainteresowanych promocją.

Trzeba przyznać, że w tym tygodniu jesteśmy zaskakiwani samymi pozytywnymi informacjami z obozu Microsoftu, a czeka nas jeszcze więcej przyjemności. Od dzisiaj zapoznacie się z nowymi grami w Xbox Game Pass, o 17:00 rozpocznie się Inside Xbox, a to dopiero początek Xbox 20/20.

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Tagi: free play days Microsoft Xbox xbox one