Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 17:29
Assassin’s Creed Valhalla bohater
3826V

Assassin’s Creed Valhalla na Xbox Series X. Zwiastun z rozgrywką pokazuje nowy świat

Assassin’s Creed Valhalla to jedyna gra prezentowana na Inside Xbox, której pokaz został zapowiedziany przed wydarzeniem Microsoftu. Firma postanowiła przygotować graczy na atrakcje i już dzisiaj możemy spojrzeć na nową przygodę z wielkiego uniwersum Ubisoftu. Zerknijcie na next-genowego Assassin's Creed.

Assassin’s Creed Valhalla to zdecydowanie jedna z najciekawszych gier najbliższych miesięcy. Ubisoft ponownie zrobił sobie roczną przerwę w oferowaniu graczom nowych przygód skrytobójców, ale po długiej prezentacji, w końcu możemy szykować się na zupełnie nową opowieść w tym zacnym uniwersum.

Tytuł Ubisoftu zmierza na Xboksa Series X, ale nie możemy zapomnieć, że jest to gra cross-generacyjna. Deweloperzy pozwolą wcielić się w wikingów na aktualnej, ale także nowej generacji, jednak co ważne: Assassin’s Creed Valhalla to gra wspierająca Smart Delivery. Oznacza to, że jeśli kupicie wydanie na Xboksa One, to następnie otrzymacie wersje na Xboksa Series X (z ulepszeniami!) za darmo.

Twórcy Assassin’s Creed Valhalla postawili na okres wikingów i trudno nie odnieść wrażenia, że był to strzał w dziesiątkę. Nowa produkcja Francuzów błyszczy i sympatycy wielkich światów powinni zacierać rączki, ponieważ gra może zapewnić zainteresowanym mnóstwo frajdy.

Assassin’s Creed Valhalla na Xbox Series X!

Sprawdźcie wszystkie ogłoszenia z Inside Xbox i poznajcie gry korzystające ze Smart Delivery.

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla gameplay ubisoft