Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2020 14:03
f1 2020
538V

F1 2020 zaprasza graczy na przejażdżkę w Hiszpanii. Gameplay pokazuje tor Circuit de Barcelona-Catalunya

Circuit de Barcelona-Catalunya to kolejna miejscówka prezentowana przez Codemasters w F1 2020. Twórcy przybliżają graczom tory i szykują tym samym na najnowszą produkcję, która jeszcze w tym roku wyląduje na komputerach osobistych oraz konsolach aktualnej generacji.

Najnowszy zwiastun F1 2020 to wirtualna przejażdżka po torze Circuit de Barcelona-Catalunya. Twórcy z Codemasters nie bez powodu zdecydowali się na taką prezentację, ponieważ w najbliższy weekend to właśnie na tym obiekcie miał odbyć się GP Hiszpanii. Jak wiadomo fani Formuły 1 nie mogą liczyć na takie atrakcje, ale przynajmniej mają okazję spojrzeć na prezentację rozgrywki. Na materiale zobaczycie w akcji Carlosa Sainza za sterami bolidu McLarena.

Deweloperzy podkreślają, że po wysłuchaniu opinii profesjonalnych kierowców oraz graczy, zdecydowali się dokonać szereg poprawek w katalońskim torze, by mieć pewność, że jazda w F1 2020 zapewni jeszcze lepsze wrażenia oraz zaoferuje fanom poczucie większego realizmu.

Codemasters dotychczas zapowiedziało szereg nowości oraz zaprezentowało pierwszy tor, ale możecie mieć pewność, że to dopiero początek pozytywnych informacji o grze. Mistrzowie Kodu w kolejnych miesiącach będą często pokazywać produkcję, która zadebiutuje na rynku już 10 lipca.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Codemasters Deep Silver F1 2020