Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2020 22:30
Evil Genius Rebellion
822V

Evil Genius za darmo. Rebellion przygotowuje graczy na kontynuację

Rebellion zaprasza graczy do zapoznania się z pierwszą odsłoną Evil Genius. Twórcy chcą w ten sposób zachęcić do serii, która jeszcze w 2020 roku otrzyma pełnoprawną kontynuację. To dobry moment na nadrobienie zaległości.

Rebellion w lipcu 2017 roku potwierdził przygotowanie Evil Genius 2, a na ubiegłorocznym E3 mogliśmy spojrzeć na pierwszy zwiastun gry. Twórcy mają świadomość, że wskrzeszają odrobinę zapomnianą markę, więc brytyjskie studio wpadło na ciekawy pomysł: postanowiło rozdać pierwszą część.

Evil Genius zadebiutował w 2004 roku i gra w swoim czasie zebrała oceny na poziomie 75%. Na Steam aż 95% recenzji (2216 tekstów) jest pozytywna, więc wielu graczy może zainteresować się tym tytułem.

Twórcy zapraszają na swoją stronę, gdzie wystarczy połączyć konto ze Steam, by w bibliotece pojawił się właśnie Evil Genius. Jest to oczywiście forma promocji, która ma sprawić, że gracze zainteresują się marką i w przyszłości sięgną po kontynuację. Evil Genius 2 ma zadebiutować jeszcze w tym roku, więc pewnie w przyszłym miesiącu poznamy szczegóły premiery.

Jeśli dotychczas nie mieliście kontaktu z serią Evil Genius: wskakujcie na stronę deweloperów.

Źródło: Informacja prasowa: Rebellion

Tagi: Evil Genius 2 promocja Rebellion za darmo