Iza Łęcka Iza Łęcka 07.05.2020 15:00
Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass
2210V

Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass. Nowe gry w usłudze Microsoftu

Wczoraj otrzymaliśmy zapowiedź nowych gier do Xbox Game Pass, natomiast już dzisiaj będziemy mogli sprawdzić pierwsze pozycje. Gracze w ramach abonamentu mogą między innymi ruszyć na Dziki Zachód w Red Dead Redemption 2. Produkcję Rockstar spokojnie można określić mianem jednego z najważniejszych tytułów obecnej generacji.

Microsoft zapowiedział nowe gry przygotowane dla klientów Xbox Game Pass. W ramach usługi już na początku maja subskrybenci mogą zapoznać się z dwiema produkcjami: DayZ oraz Red Dead Redemption 2. Propozycje różnią się od siebie, stawiając nie tylko na inne umiejscowienie wydarzeń, ale i odmienne doświadczenie. Warto nie tylko sprawdzić do oferują deweloperzy z Bohemia Interactive, a także czy zachwyty nad opowieścią Rockstar były uzasadnione.

W najbliższych dniach Xbox Game Pass zostanie rozszerzone o kolejne tytuły, więc gracze mogą już powoli szykować wolne miejsce na dyskach Xboksów One oraz komputerów osobistych. Firma wciąż rozwija usługę na dwóch platformach, proponując całkiem szeroki katalog propozycji, co spotyka się z niezwykle pozytywnym odbiorem ze strony graczy (usługa liczy już 10 milionów subskrybentów)

Pobierajcie nowe gry z Xbox Game Pass

Czy wśród naszych czytelników są jeszcze gracze, którzy wciąż nie poznali Red Dead Redemption 2 i zamierzają sprawdzić grę właśnie dzięki Xbox Game Pass? 

Pamiętajcie o dzisiejszym Inside Xbox, na którym zobaczymy nowe gry zmierzające na nową generację.

[Aktualizacja #1]

Red Dead Redemption 2 jest już dostępny w Xbox Game Pass.

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two xbox xbox game pass