Iza Łęcka Iza Łęcka 06.05.2020 13:22
Jack Sparrow Piraci z Karaibów
2907V

Piraci z Karaibów z kobietą zamiast Jacka Sparrowa. Informator potwierdza prace

Ubiegłoroczne plotki o powstaniu rebootu „Piratów z Karaibów” potwierdza jeden ze znanych dziennikarzy zaznajomionych z produkcjami Disneya. Daniel Richtman wspominając o najnowszym projekcie, potwierdził, która aktorka zastąpi Johnny'ego Deppa.

Nie ma najmniejszych szans na powrót Johnny'ego Deppa do roli Jacka Sparrowa. Disney jednak nie odkłada na półkę pirackiego uniwersum i kontynuuje prace nad projektem pełnego rebootu, w którym pierwsze skrzypce zagra kobieta. Teraz korporacja intensywnie poszukuje aktorki, która może wcielić się w piratkę.

Daniel Richtman uważa, że Disney zamierza obsadzić jako bohaterkę całej serii Karen Gillan, którą możecie kojarzyć z „Avengers: Koniec gry” i „Jumanji: Następny poziom”. Nie pierwszy raz w związku z rebootem Piratów przytaczana jest owa aktorka, jednak jak podkreśla informator - studio jest „zdecydowanie zainteresowane” podjęciem współpracy. Jeżeli wstępny plan się nie powiedzie, Disney może skupić się na angażu aktorki o innym kolorze skóry.

Mówiąc o najnowszym filmie "Piratów z Karaibów" do głównej roli przypisywana jest postać Red, piratki, która już pojawiła się w parkach rozrywki Disneya. Musimy przypomnieć, że już jakiś czas temu jeden z aktorów zaangażowanych we wcześniejsze projekty, potwierdził powstawanie szóstego filmu, któremu włodarze korporacji Myszki Miki planują nadać całkowicie świeży kierunek. Na pewno skupienie się na przygodach piratki stanowiłoby wstęp do obranego planu - w jego realizacji mają pomóc Ted Elliott oraz Craig Mazin, którzy mają zająć się scenariuszem.

Źródło: https://thedisinsider.com/2020/05/05/pirates-of-the-caribbean-reboot-female-lead/

Tagi: Jack Sparrow karen gillan Piraci z Karaibów