Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.04.2020 12:30
Piraci z Karaibów z kolejną odsłoną
3054V

Piraci z Karaibów. Aktor potwierdza, że Disney planuje szósty film z serii

Aktor, który zasłynął z niezwykle komicznej roli w pierwszych odsłonach Piratów z Karaibów, zdradził, że Disney planuje kontynuować rozwój serii. 

"Piraci z Karaibów" to seria świetnie przyjętych filmów. Cierpi ona jednak na przypadłość, z którą mierzy się większość wieloczęściowych produkcji- im dalej, tym gorzej. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet po spadku jakości, na kolejną odsłonę czeka cała masa fanów. 

I najnowsze doniesienia pozwalają sądzić, że oczekiwania te mogą zostać niedługo wynagrodzone. Jak przekazał Lee Arenberg, który w pierwszych trzech filmowych odsłonach wcielał się w pirata Pintela, w Disneyu "definitywnie mówi się już o szóstej odsłonie". Fakt ten nie powinien być zaskoczeniem, ale wreszcie otrzymaliśmy wiarygodne potwierdzenie. 

Aktor został zapytany także o chęć powrotu do swojej roli, na potrzeby ewentualnej kontynuacji i kolejny występ u boku Mackenziego Crooka:

Jasne, oczywiście, na pewno! Ale zrobili już dwie części bez nas. Mimo tego uwielbiam je. Wszystko to nie zależy jednak ode mnie. 

Nawet jeśli wszystko było na względnie zaawansowanym etapie, to bez wątpienia wszystkie konkretny muszą poczekać, aż okres pandemii koronawirusa przeminie. Po tym będzie można ponownie siąść do prac i przyszykować jakieś duże ogłoszenie dla fanów. 

Nasza najnowsza publicystyka w tematyce filmów i seriali:

Źródło: https://comicbook.com/movies/2020/04/13/pirates-of-the-caribbean-disney-definitely-talking-about-sixth-movie-lee-arenberg/

Tagi: Disney Johny Depp Piraci z Karaibów