Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2019 16:03
piraci gillan depp
4091V

Piraci z Karaibów pełnym odświeżeniem. Karen Gillan ma zastąpić Johnny'ego Deppa

Disney pracuje nad powrotem serii „Piraci z Karaibów”, ale fani uniwersum nie mogą liczyć na kolejną świetną rolę Johnny'ego Deppa. Teraz serca fanów ma skraść Karen Gillan, która wystąpiła już w kilku projektach z Marvel Cinematic Universe.

O planie na nowych „Piratów z Karaibów” słyszeliśmy już w październiku ubiegłego roku. Wtedy to jeszcze mało kto wierzył w nową część, ale w grudniu Disney potwierdził prace nad odświeżeniem serii. Niektórzy wciąż wierzyli, że korporacja dogada się z Johnnym Deppem, ale dzisiaj możemy już potwierdzić – nie ma szans na takie rozwiązanie sytuacji.

Johnny Depp nadal walczy ze swoją byłą żoną w sądach, więc aktor nie jest już w ogóle brany pod uwagę. Twórcy nowych „Piratów” rozwijają swój plan i mają nawet aktorkę, która ma zastąpić Jacka Sparrowa.

Dziennikarze We Got This Covered otrzymali informacje od własnych informatorów, według których to Karen Gillan ma zostać główną bohaterką „Piratów z Karaibów”. Aktorkę możecie kojarzyć z dwóch ostatnich części serii „Avengers” oraz „Strażników Galaktyki” – kobieta wcieliła się w Nebulę.

Gillan wskoczyć w buty „Red”, piratkę i na jej barkach spocznie powrót serii „Piraci z Karaibów”. Disney wciąż nie potwierdził tej informacji, ale WGTC podkreśla, że wspomniani informatorzy wcześniej zdradzili szczegóły „Ghostbusters 3” oraz kontynuacji „Aladyna”.

Karen Gillan jest również bohaterką nowego Jumanji – Brytyjka wystąpiła w „Jumanji: Przygoda w dżungli” i zobaczymy ją w „Jumanji: Następny poziom” (27 grudnia polska premiera).

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/karen-gillan-eyed-lead-pirates-caribbean-reboot/

Tagi: Disney johnny depp karen gillan Piraci z Karaibów