Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 16:04
The Last of Us 2 Ellie
1482V

The Last of Us 2 otrzyma wkrótce nowy zwiastun. Naughty Dog zapowiada prezentację gry

Naughty Dog właśnie zapowiedziało prezentację nowego zwiastuna The Last of Us 2. Gracze jeszcze w tym tygodniu zobaczą materiał zapowiadający wydarzenia z najnowszej przygody Ellie. Na dobry początek otrzymaliśmy zajawkę z dokładną datą pokazu.

Naughty Dog potwierdziło wczoraj ważną wiadomość: The Last of Us 2 okryło się złotem. Deweloperzy nie mogą teraz świętować tego wielkiego wydarzenia, ale otrzymaliśmy budującą wiadomość od Neila Druckmanna, który zaprasza graczy na wielką przygodę Ellie.

Twórcy mają za sobą fatalny okres, ponieważ w Sieci wylądowały materiały ujawniające ważne wątki z fabuły The Last of Us: Part II. Hakerzy włamali się na serwery, uzyskali dostęp i zdecydowali się na opublikowanie fragmentów rozgrywki. Mimo to deweloperzy muszą dbać o odpowiednią prezentację gry i właśnie zapowiedziano nowy pokaz.

Już jutro o godzinie 16:00 zostanie opublikowany nowy zwiastun, który powinien zainteresować wielu posiadaczy PlayStation 4. Fani marki muszą teraz szczególnie uważać, ponieważ w Sieci znajduje się wiele spoilerów związanych z fabułą, jednak akurat Naughty Dog nie zdradzi za wiele, a przygotuje graczy na wielką premierę gry.

Możemy podejrzewać, że nadciągający materiał będzie jednym z ostatnich pokazów The Last of Us 2 przed samą premierą. Jak wiadomo autorzy chcieli nam pokazać gameplay na początku roku, ale ze względu na pandemię Sony zrezygnowało z wizyty na PAX East 2020.

Źródło: Twitter: Naughty_Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II