Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2020 16:39
Operatora z Rainbow Six Siege The Grand Larceny
1005V

Rainbow Six Siege The Grand Larceny zapowiedziane. Ubisoft zaprasza na duże wydarzenie

Francuska korporacja właśnie ogłosiła nowe wydarzenie na serwerach Rainbow Six Siege. Gracze otrzymają dostęp do zupełnie nowego trybu, który pozwoli śmiałkom bronić swojej fortuny. Zmagania rozegrają się na starszej, brytyjskiej wersji mapy Hereford: The Stolen Goods.

Od 5 do 19 maja na serwerach Tom Clancy's Rainbow Six: Siege będziemy świadkami wydarzenia zatytułowanego „The Grand Larceny”. Jest to specjalny tryb pięciu na pięciu, który został inspirowany brytyjską mafią (1920). Ze względu na specyfikę rozgrywki niektórzy operatorzy zostaną zablokowani, a dodatkowo gracze podczas rozgrywek skorzystają wyłącznie ze strzelby.

Akcja w The Grand Larceny różni się od standardowego meczu. Teraz nie będziemy bronić zakładników lub rozbrajać bomb. Nie otrzymamy nawet wstępnej fazy, a po prostu w lokacji pojawią się sejfy – jeden zespół musi dobrać się do złota, drugi wyeliminować przeciwników lub obronić kosztowności. Ubisoft zapowiada, że „gracze muszą być przygotowani na poziom destrukcji, jakiego nigdy nie było w Rainbow Six Siege”.

Kolekcja Grand Larceny zawierać będzie 31 elementów, w tym unikatowe personalizacje dla operatorów Amaru, Fuze, Gridlock, Hibana, Maverick, Echo, Maestro, Kaid, Wamai i Warden. Deweloperzy zapewnią także pakiety Grand Larceny, które zdobędziemy zaliczając wydarzenia lub kupując je za 300 kredytów R6 / 12 500 jednostek rozgłosu.

Jak widać Ubisoft wciąż ma plany na rozwój gry. W ostatnich dniach studio potwierdziło, że wciąż zamierza walczyć z oszustami i zapowiedziało rozgrywki Polish Masters.

Źródło: Informacja prasowa: Ubisoft

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal