Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 18:19
Anthem 2.0
2084V

Anthem zostanie w pełni przeprojektowane. BioWare miesiącami będzie ratować grę

BioWare nie ma dość i chce uratować Anthem. Studio właśnie potwierdziło, że zamierza spędzić miesiące nad ulepszeniem gry i zespół zajmie się pełnym przeprojektowaniem rozgrywki. To w zasadzie będzie Anthem 2.0.

W ubiegłym tygodniu informowałem o dużych problemach Anthem, które zostało w zasadzie porzucone przez BioWare. Choć najwidoczniej deweloperzy nie logują się do gry, to jednak wciąż pracują nad poprawą produkcji i co najważniejsze – chcą spędzić miesiące nad ulepszeniem tytułu.

Na blogu kanadyjskiego studia pojawiła się informacja od szefa BioWare. Casey Hudson podkreślił, że jego zespół ostatni rok ciężko pracował nad poprawą stabilności, wydajności i ogólnej jakości rozgrywki, ale to dopiero początek...

„Zdajemy sobie więc sprawę, że jest jeszcze więcej podstawowych rzeczy do zrobienia, by wydobyć pełen potencjał tego doświadczenia i będzie ono wymagało znaczącej poprawy niż aktualizacja czy rozbudowa. W nadchodzących miesiącach będziemy koncentrować się na długoterminowym przeprojektowaniu doświadczenia, a w szczególności na ponownym opracowaniu podstaw rozgrywki z jasnymi celami, motywującymi wyzwaniami i postępem z sensownymi nagrodami – zachowując przy tym radość z latania i walki w rozległym świecie science-fantasy.”

W prostych słowach? BioWare wraca do podstaw, by wydobyć z Anthem nową jakość. Potwierdzają się tym plotki, według których twórcy już od pewnego czasu pracują nad „Anthem 2.0” i gra ma zaoferować zupełnie nową rozgrywkę.

Jednocześnie trzeba to podkreślić – BioWare nie planuje wielkich aktualizacji do aktualnie wydanego Anthem. Studio nie zaoferuje pełnych sezonów – możecie tylko liczyć na wydarzenia, nową zawartość w sklepie i kolejne kataklizmy.

Sprawdźcie kolejne informacje o BioWare:

Źródło: https://blog.bioware.com/2020/02/10/anthem-update-february-10/

Tagi: aktualizacja Anthem anthem 2.0 bioware Electronic Arts