Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 17:47
The Sims Teksas Maxis
944V

Twórcy The Sims pracują nad niezapowiedzianym IP. Tajny projekt studia Maxis Texas

Electronic Arts może w następnych miesiącach ujawnić nową produkcję od studia Maxis. Zespół z Teksasu potrzebuje nowych deweloperów i wśród ogłoszeń o prace pojawiła się spora ciekawostka – zespół pracuje nad niezapowiedzianym IP.

EA Maxis zostało założone w 1987 roku i twórcy od tego czasu pracują nad między innymi seriami SimCity oraz The Sims. Electronic Arts najwidoczniej postanowiło rozszerzyć możliwości deweloperów i nowe studio w Teksasie rozpoczęło prace nad nowym IP.

Informacje o grze zostały zamieszczone na witrynie studia – Maxis poszukuje kilku pracowników:

„Przygotowujemy się do następnej wielkiej produkcji i potrzebujemy pasjonatów, z którymi będziemy współpracować, aby ożywić nasz nowy projekt.”

Możemy mieć pewność, że nie jest to The Sims 5, ponieważ w Teksasie potrzeba dyrektora artystycznego, który poprowadzi zespół w tworzeniu „nowego, niezapowiedzianego tytułu”. Studio poszukuje kandydatów, którzy będą rozwijać „unikalną wizję”, która zapewni oszałamiającą wizualizację na najwyższym poziomie. W kolejnych ogłoszeniach firma bezpośrednio wspomina o nowym IP.

Jest to interesująca sytuacja, która pokazuje, że nawet EA może powitać nową generację świeżymi markami. Wydawca ma pod sobą wiele zespołów, które mogą w kolejnych miesiącach zaskoczyć graczy.

Sprawdźcie inne informacje o The Sims 4:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-sims-developer-maxis-is-working-on-a-new-unannounced-ip

Tagi: Electronic Arts Maxis maxis teksas the sims