Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2020 16:31
Vader Immortal: A Star Wars VR Series
531V

Vader Immortal: A Star Wars VR Series trafi na PS4. Gra zapewnia „niesamowite doświadczenie”

Dobra wiadomość dla posiadaczy PlayStation 4, którzy w wolnych chwilach uwielbiają zanurzać się w wirtualną rzeczywistość. Sony właśnie potwierdziło, że na PlayStation VR trafi Vader Immortal: A Star Wars VR Series. Gra w swoim czasie zebrała wiele pochwał na PC.

Vader Immortal: A Star Wars VR Series to trzyczęściowa produkcja, która dotychczas była dostępna wyłącznie na Oculusie. Twórcy zapewnili „imersyjną narrację kinową z interaktywną rozgrywką pełną emocji”. Gra została stworzona przez ILMxLAB i Ninja Theory.

Ekskluzywność dla platformy PC najwidoczniej została już zakończona, ponieważ Sony właśnie potwierdziło wrzucenie gry na PlayStation 4. Posiadacze PlayStation VR mogą zacierać rączki, ponieważ dla wielu graczy Vader Immortal: A Star Wars VR Series zapewnia fantastyczne doświadczenie.

Najlepsze oceny zebrał pierwszy odcinek (78%), ale nawet pozostałe epizody potrafią zapewnić odpowiednią rozrywkę (69% dla drugiego, 64% dla trzeciego). Problemem jest tutaj oczywiście czas gry, ponieważ wszystkie trzy historie możemy ukończyć w około 2 godziny. Sony zapewni nam zestaw wszystkich trzech przygód, więc od razu otrzymamy dostęp do pełnej rozgrywki. O Vader Immortal pisaliśmy na portalu dwukrotnie – gra przedstawia nowe historie z życia Vadera oraz w swoim czasie otrzymała niezły zwiastun.

Premiera Vader Immortal: A Star Wars VR Series na PSVR odbędzie się jeszcze w 2020 roku, ale konkretna data premiery zostanie ujawniona przez deweloperów w późniejszym terminie.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/05/04/vader-immortal-a-star-wars-vr-series-is-coming-to-playstation-vr/

Tagi: ps4 psvr Vader Immortal Vader Immortal: A Star Wars VR Series