Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.05.2020 08:30
cyberpunk 2077 nowy gang
1430V

Cyberpunk 2077 z kolejną zajawką. CD Projekt RED przedstawia Tyger Claw

Twórcy jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku wciąż budują klimat. Zamiast rzucać pełny, nowy zwiastun, wolą dawkować fanom porcje produkcji. 

Cyberpunk 2077 to przez wielu najmocniej wyczekiwana gra tego roku. Fani tłumnie wyglądają kolejnych informacji na jej temat i śledzą kroki twórców. Z każdym nowym ogłoszeniem od CD Projekt RED, coraz jaśniejszy zdaje się klimat, w jaki zostaniemy wrzuceni. 

Twórcy obrali bardzo ciekawy styl uchylania rąbka świata. Co kilka dni wrzucają na swoje konto, na Twitterze, informacje o nowym gangu, który znajdzie się w grze. Najpierw przedstawiono nam dzikich Animals, niedługo potem specjalistów broni z Kang-Tao, a ostatnio Valentinos z długoletnią tradycją

Teraz przyszła pora na zupełnie nową ekipę! Mowa o Tyger Claw, którzy wydają się mocno inspirowani kulturą Japonii- przypominają bowiem połączenie gangu motocyklowego oraz Yakuzy. Jak przekazuje opis przy materiale wideo, ich siedzibą ma być Japantown, a ego członkowie mają być bezwzględni, agresywni i straszyć samym wyglądem. Charakteryzować ich będą "katany, motocykle uliczne i świetliste tatuaże".

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077