Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 22:00
Assassin's Creed Valhalla bohater
1121V

Assassin's Creed Valhalla pozwoli na dzielenie się wikingami. Twórcy zapewnią „dość dużą” mapę

Ubisoft przedstawia kolejne elementy swojej wielkiej produkcji. W Assassin's Creed Valhalla nie otrzymamy typowego trybu sieciowego czy też kooperacji, ale bez problemu stworzymy wikingów, którzy trafią do innych graczy.

Od samego rana otrzymujemy wiele informacji o Assassin's Creed Valhalla, a twórcy postanowili nawet odpowiedzieć na narzekania graczy dotyczące kobiet-wikingów. Ubisoft potwierdził także, że gra nie otrzyma typowej kooperacji oraz trybu sieciowego, ale mimo to pozycja otrzyma „elementy sieciowe”.

Na witrynie francuskiego wydawcy i producenta znalazły się szczegóły, które powinny zainteresować wielu graczy. Deweloperzy zdecydowali się na zaproponowanie systemu do „udostępniania własnych najeźdźców”:

„Werbuj wikińskich najemników, stworzonych przez innych graczy i udostępniaj online własnych. Rozsiądź się wygodnie i zgarniaj udziały w łupach, ilekroć wezmą oni udział w walkach toczonych w światach gry twoich znajomych.”

Akcja Assassin's Creed Valhalla pozwoli graczom na początku zakosztować w trudnych warunkach Norwegii, a gdy zawędrujemy już do Anglii, to otrzymamy możliwość zwiedzania trzech dużych miast (Londyn, Winchester i Jórvík), ale to nie koniec. Zespół zajął się stworzeniem wielu miasteczek, które również będziemy mogli odwiedzać. Norwegia także pojawi się jako duży obszar do eksploracji – nie będzie to wyłącznie lokacja początkowa.

Deweloperzy potwierdzają, że w Norwegii jest „wiele do zobaczenia i zrobienia”. Ashraf Ismail (dyrektor kreatywny) podczas rozmowy z dziennikarzem Game Informera podkreślił, że mapa jest „dość duża” i gracze mogą liczyć na „niespodzianki”. Sercem gry są podróże i odkrywanie nowych lądów.

Źródło: https://gamingbolt.com/assassins-creed-valhalla-map-is-quite-large-with-three-major-cities-and-several-towns-ubisoft

Tagi: Assassin’s Creed Valhalla ubisoft