Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.04.2020 18:48
ps5 coraz bliżej
3282V

Pokaz PS5 „za kilka tygodni”. Jason Schreier wspomniał o prezentacji PlayStation 5

Microsoft zapowiedział właśnie kolejne wydarzenie związane z nową generacją, ale nie wszyscy mogą szykować się na wielki pokaz. Fani marki PlayStation wciąż czekają na prezentację PS5 i zdaniem Jasona Schreiera, show Sony odbędzie się dopiero za kilka tygodni.

Microsoft na przestrzeni kilku miesięcy pokazał konsolę, kontroler, zapowiedział funkcje, a teraz szykuje graczy na prezentację gier. Sympatycy marki PlayStation nie mogą mówić o takich konkretach i najwidoczniej zainteresowani w najbliższych dniach nie mogą liczyć na zmianę sytuacji.

Pokaz PS5 „za kilka tygodni”

W sprawie prezentacji PlayStation 5 wypowiedział się Jason Schreier, który postanowił odpowiedzieć na pytanie jednego z graczy, ale informacja nie ucieszy fanów marki PlayStation. Najwidoczniej PS5 zostanie pokazany dopiero „za kilka tygodni”.

Jak wiadomo jeszcze kilka tygodni temu informatorzy związani z marką PlayStation wspominali o pokazie PS5, który miałby odbyć się w maju, ale Jeffrey Grubb z GamesBeat uważa, że prezentacja PlayStation 5 odbędzie się dopiero na początku czerwca. Jak wiadomo wszystkie korporacje borykają się z problemami związanymi z globalną pandemią (Nintendo już zmieniło plany), więc bardzo możliwe, że Sony znajduje się w podobnej sytuacji.

Źródło: Twitter: jasonschreier

Tagi: playstation 5 pokaz ps5 sony