Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2020 23:57
Xbox Series X
5265V

Xbox Series X z dużą prezentacją gier! Microsoft potwierdza datę i szykuje graczy na show

Microsoft właśnie zapowiedział nowy Inside Xbox, który zostanie poświęcony w całości grom na nową generację. Firma pokaże tytuły na Xboksa Series X, więc możecie szykować wolny czas na wielkie wydarzenie.

Jak widać Microsoft nie czeka na konkurencję i Phil Spencer zamierza w przyszłym tygodniu wstrząsnąć światem. Już 7 maja o 17:00 odbędzie się wielki pokaz gier z Xboksa Series X! Będzie to pierwsza oficjalna prezentacja produkcji zmierzających na nową generację.

Trzeba zaznaczyć, że pokaz skupi się na tytułach third-party. Microsoft swoje gry pokaże na kolejnej imprezie. Ubisoft faktycznie kontynuuje współpracę z Microsoftem, ponieważ podczas show zobaczymy pierwszy gameplay z Assassin's Creed Valhalla – oczywiście w wersji na next-gena. Według przecieków tytuł skorzysta z funkcji Smart Delivery.

Na więcej konkretów musimy zaczekać, ale trzeba przyznać, że Microsoft idzie swoją drogą i zmierza do wielkiej premiery Xboksa Series X. Na pokazie pewnie nie otrzymamy konkretów dotyczących ceny oraz daty premiery konsoli, ale możecie mieć pewność, że mięsa w postaci gameplayów tutaj nie zabraknie.

Latem zobaczymy kolejne gry zmierzające na Xboksa Series X i będą to już pozycje first-party:

Warto wspomnieć, że na początku dnia informowaliśmy o pozytywnych danych dotyczących Microsoftu i działu Xbox.

Źródło: Twitter: Xbox

Tagi: Microsoft Xbox xbox series x