Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2020 14:12
Amnesia: Rebirth
850V

Amnesia: Rebirth nadciąga! Zwiastun potwierdza horror na PS4 i PC

Jeszcze w tym roku zagramy w nową Amnesię! Frictional Games od kilku dni wrzucał do Sieci kolejne zajawki, ale właśnie zespół opublikował zwiastun i potwierdził pierwsze szczegóły. Amnesia: Rebirth zmierza na PS4 i PC.

Szwedzki Frictional Games ujawnił właśnie nową produkcję. Twórcy serii Penumbra powracają do uniwersum Amnesii – po krótkiej przerwie związanej z przygotowaniem Somy, zespół zaprezentował właśnie Amnesia: Rebirth.

Frictional Games potwierdziło, że Amnesia: Rebirth zwiastował „kolejny skok ewolucyjny” dla zespołu, które 10 lat temu za pomocą Amnesia: The Dark Descent zaprezentowało nową generację horroru, a 5 lat temu wrzuciło graczy w nowe głębie grozy. Nowa produkcja ma stawić graczy przed wyzwaniem „zachowania spokoju w obliczu niewyobrażalnego terroru”.

Twórcy zaprezentują graczom historię nowej bohaterki – Tasi Trianon ma wyruszyć we „wstrząsającą podróż przez osamotnienie i rozpacz, osobisty strach i ból, jednocześnie eksplorując granice ludzkiej odporności”. Co to oznacza? Przekonamy się już wkrótce. W grze pojawią się retrospekcje, które pozwolą graczom zbierać fragmenty zrujnowanej przeszłości i dzięki nim mamy przetrwać spotkania z kolejnymi bestiami.

Amnesia: Rebirth to nowa szansa na zanurzenie się w mrok od twórców kultowej serii gier Amnesia. Przerażająca podróż przez osamotnienie i rozpacz, a także odkrywanie granic ludzkiej wytrwałości.

Amnesia: Rebirth jesienią trafi na PS4 i PC. Już teraz możecie dodać produkcję na listę życzeń na Steam.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Amnesia Amnesia: Rebirth Frictional Games