Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 21:14
The Walking Dead komiksy
1303V

The Walking Dead w Humble Bundle. Cała seria komiksów w świetnej cenie

Cała seria „The Walking Dead” trafiła do Humble Comics Bundle. Gracze mogą nabyć zestaw wszystkich historii stworzonych przez Roberta Kirkmana i jednocześnie zainteresowani wspomogą fundację działającą na rzecz branży komiksowej.

„The Walking Dead” to globalny fenomen, którego kolejne numery debiutowały od października 2003 roku do lipca 2019 roku. Robert Kirkman postanowił niespodziewanie zakończyć historię i za sprawą 193. numeru zamknął wielki rozdział w swoim życiu. Uniwersum oczywiście będzie wciąż rozwijane, powstają kolejne seriale oraz gry, ale twórca całego świata nie zamierza już kontynuować opowieści zapoczątkowanej wiele lat temu.

Teraz Robert Kirkman wykorzystuje swoją twórczość w szczytnym celu. Wszystkie tomy „The Walking Dead” trafiły do Humble Comics Bundle i zainteresowani mogą kupić zestawy. Organizatorzy przygotowali cztery progi, ale całą serię kupicie wpłacając minimum 75 zł!

Jest to wyjątkowy pakiet, ponieważ otrzymacie tutaj wszystkie historie wraz z dodatkowymi zeszytami. Problemem może okazać się lokalizacja, ponieważ komiksy są dostępne w języku angielskim, ale jeśli to nie jest przeszkodą, to naprawdę warto zainteresować się tym zestawem.

Humble Comics Bundle oczywiście pomaga, więc wpłaty zostaną przeznaczone na charytatywną fundację Binc, która wspiera branżę komiksową. W tych trudnych czasach twórcy i sprzedawcy nie mogą liczyć na normalną pracę, a Binc stara się wspierać finansowo potrzebujących.

Źródło: https://www.humblebundle.com/books/walking-dead-image-comicsskybound-entertainment-books?

Tagi: Humble Bundle komiks The Walking Dead