Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.03.2020 10:30
The Walking Dead: World Beyond przełożone
1719V

The Walking Dead: World Beyond. Premiera wyczekiwanego serialu przesunięta

Jak poinformowali twórcy, premiera wyczekiwanego serialu o Żywych Trupach zostaje przesunięta. Powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście pandemia koronawirusa. 

"The Walking Dead: World Beyond" to ciekawie zapowiadający się spin-off podstawowej odsłony traktującej o apokalipsie nieumarłych. Na serial wyczekiwały całe masy fanów pierwotnej historii i wiele wskazuje na to, że przyjdzie im jeszcze nieco poczekać

Jak przekazali bowiem twórcy za pośrednictwem Twittera, premiera zostaje przesunięta. Produkcja miała zadebiutować początkowo 12 kwietnia bieżącego roku, ale przez wzgląd na trwającą pandemię, nie ma możliwości, aby ostatecznie ukończyć prace. Zdjęcia oczywiście dawno zakończono, ale pozostała faza postprodukcji, którą trzeba było przerwać. Na ten moment nie wiadomo, kiedy sytuacja się unormuje, więc nowa data pozostaje sprawą elastyczną.

Serial miał skupiać się na grupce młodych ludzi, którzy muszą stawić czoła niespodziewanej epidemii. Pomimo posiadania swoistej "bezpiecznej przystani", dostają wiadomość, która sprawia, że ruszają w świat brutalnej, apokaliptycznej rzeczywistości. A ten, jak nic innego, potrafi obedrzeć z moralności. Zdecydowanie warto czekać.

Sprawdź ostatnie recenzje na naszym portalu:

 

Źródło: Twitter

Tagi: amc koronawirus The Walking Dead: World Beyond