Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.04.2020 19:02
Call of Duty Modern Warfare
9712V

Call of Duty: Modern Warfare już w tym tygodniu będzie zajmować ponad 190GB

Activision zapowiedziało kolejną aktualizację do Call of Duty: Modern Warfare, która sprawi, że gracze pobiorą kolejne GB danych, by móc zalogować się na serwerach i rozegrać kilka partyjek ze znajomymi. Sytuacja jest jednak dotkliwa, ponieważ gra będzie już zajmować ponad 190GB.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało na rynku w październiku ubiegłego roku i od tego czasu Infinity Ward stale dba o nowe treści do strzelanki Activision. Deweloperzy opracowują nową zawartość, a dzięki braku Przepustki Sezonowej, teraz wszyscy mogą pobierać nowe mapy oraz sprawdzać nowe tryby.

Activision potwierdziło nową aktualizację, wstępne szczegóły zdradziło Infinity Ward, a gracze muszą teraz przygotować się na pobieranie kolejne 15GB. Sytuacja nie jest już w zasadzie zabawna, ponieważ strzelanka będzie zajmować ponad 190GB.

Po kolejnej łatce Call of Duty: Modern Warfare przeskoczy już 200GB, a kolejne miesiące rozwoju gry powinny sprawić, że produkcja urośnie jeszcze o przynajmniej kilkadziesiąt GB. Przy tak szybkim rozwoju, już wkrótce gracze, którzy posiadają konsole z dyskami 500GB mogą mieć problem z zainstalowaniem 2-3 tytułów.

W najbliższych tygodniach Activision zapowie nową część Call of Duty i według przecieków pozycja będzie nosiła podtytuł Vietnam. Wydawca będzie musiał zmierzyć się z nowym przeciwnikiem – ostatnio seria COD została zdetronizowana przez hit Nintendo.

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward