Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 08:00
The Last of Us 2 Ellie
2739V

The Last of Us 2 powróciło na PSN. Sony odlicza do premiery i oferuje bonusy do zamówień przedpremierowych

The Last of Us 2 ponownie zawitało na PlayStation Store. Gra Naughty Dog jest dostępna w dwóch wersjach, a gracze mogą zgarnąć kilka gratisów w ramach zamówień przedpremierowych. Także japońska korporacja odlicza dni do wielkiej premiery.

Perypetie związane z premierą The Last of Us 2 powoli chylą się ku przyjemnemu końcowi, na który czeka wielu sympatyków twórczości Naughty Dog. Sony na początku miesiąca usunęło produkcję z PlayStation Store i zwracało pieniądze za przedpremierowe zamówienia , jednak obecnie wyczekiwany tytuł ponownie jest dostępny na PSN.

Japoński gigant branży oferuje dwie wersje The Last of Us 2 – podstawową za 289 zł oraz Cyfrową Edycję Deluxe za 329 zł. Zamawiając grę w przedsprzedaży otrzymacie awatar PS4 prezentujący tatuaż Ellie, zwiększenie pojemności pistoletu głównej bohaterki oraz podręcznik do tworzenia schematów i ulepszeń. Natomiast w Cyfrowej Edycji Deluxe w pakiecie znajdziecie także soundtrack, mini artbook przygotowany przez Dark Horse, sześć kolejnych awatarów oraz dynamiczny motyw PS4.

Na podstronach produkcji znajduje się również informacja dotycząca premiery gry – Sony odlicza do tego wielkiego dnia. Niewątpliwie debiut drugiej odsłony przygody Ellie i Joela jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dni dla wielu graczy. Do premiery The Last of Us 2 pozostało 51 dni.

Źródło: https://store.playstation.com/pl-pl/grid/STORE-MSF75508-COMINGSOON/1

Tagi: Naughty Dog playstation store ps4 psn Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II