Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2020 14:00
Assassins Creed Valhalla Ragnarok
19913V

Nowy Assassin's Creed oficjalnie! Ubisoft prezentuje grę

Po miesiącach plotek i przecieków, Ubisoft ujawnia nową część serii Assassin's Creed. Francuski gigant zdecydował się tym razem na nietypowy pokaz, ponieważ gracze mogą uczestniczyć w specjalnym wydarzeniu. Zobaczcie prezentację nowego Assassin's Creed.

Od miesięcy czekamy na dzień, w którym Ubisoft przedstawi nową grę z uniwersum Assassin's Creed. Ostatnia odsłona z głównej serii zadebiutowała w 2018 roku (Assassin’s Creed Odyssey) i produkcja jeszcze bardziej rozbudowała elementy RPG względem poprzednika z 2017 roku (Assassin’s Creed Origins). Po dwóch częściach ponownie przyszedł czas na przerwę i dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację nowego Assassin's Creed.

Nowy Assassin's Creed oficjalnie! Zobaczcie prezentację gry

Ubisoft zdecydował się na ciekawy ruch, ponieważ deweloperzy zaprosili do współpracy Bosslogica (utalentowany artysta pracujący nad artami między innymi dla Marvela i DC), który zaprezentuje umiejscowienie wydarzeń nowej odsłony serii Assassin's Creed. Grafik pokazuje scenerię, w której rozegrają się wydarzenia z najnowszej gry Ubisoftu.

W plotkach od miesięcy pojawia się jedno miejsce: tereny nordyckie. Nawet dzisiaj wspominaliśmy o Assassin's Creed Ragnarok, a wcześniej mogliśmy zapoznać się z konkretnymi szczegółami dotyczącymi produkcji. O grze wspomniał nawet Jason Schreier. Dotychczas były to wyłącznie plotki, ale teraz możemy szykować się na wielki pokaz gry.

[Aktualizacja #1]

Grafika powstaje, a Ubisoft publikuje zajawkę:

Tagi: Assassin's Creed assassin's creed ragnarok Assassin’s Creed Valhalla live-stream pokaz Ubisoft