Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 08:39
Assassins Creed Ragnarok
4830V

Assassin's Creed Ragnarok może zostać ujawniony jeszcze dzisiaj [Aktualizacja #1]

Ubisoft może być na ostatniej prostej z wielkim ujawnieniem Assassin's Creed Ragnarok. Jeden z informatorów wspomniał o zapowiedzi, tymczasem na Amazonie została zamieszczona oferta na osadzoną w uniwersum powieść, która rozbuduje wydarzenia z nowej gry. Książka trafi do sprzedaży w listopadzie.

Doniesienia dotyczące Assassin's Creed Ragnarok nie opuszczają nas nieustannie od wielu miesięcy - brakuje jednak najważniejszego, czyli oficjalnych zapowiedzi. W ostatnich dniach dwukrotnie o produkcji wypowiedział się Shinobi602, według którego prezentacja tytułu odbędzie się dzisiaj. Informator został zapytany, czy słyszał o ważnym ogłoszeniu, które dzisiaj ujrzy światło dzienne, na co zdecydowanie odpowiedział: „tak”.

W międzyczasie w ofercie francuskiego Amazonu pojawiła się nowa powieść osadzona w uniwersum  Assassin's Creed, która planowo zadebiutuje na rynku 17 listopada. W szczegółach produktu pojawiają się słowa kluczowe: „Ragnarok”, „Valhalla” oraz „Viking”. Ubisoft dość regularnie wykorzystuje inne formy twórczości, jak chociażby książki, do przedstawiania dodatkowych wydarzeń, które rozszerzają historie z gier. Najpewniej również w przypadku najnowszej, jeszcze nieujawnionej odsłony, będziemy świadkami identycznej sytuacji. Już wcześniej niemiecki Amazon wspomniał o specjalnym wydaniu gry Assassin’s Creed Ragnarok.

Tematem powieści zainteresował się YouTuber j0nathan, który sprawdził kilka niemieckich sklepów, także potwierdzając pojawienie się nowej propozycji od Ubisoftu.

[Aktualizacja #1]

Chiński oddział Ubisoftu szykuje graczy na coś nowego...

Źródło: https://wccftech.com/assassins-creed-kingdom-possibly-being-revealed-later-today-new-novel-hints-at-an-release-alongside-next-gen-consoles/

Tagi: Assassin's Creed assassin's creed ragnarok Assassin’s Creed Valhalla ubisoft