Iza Łęcka Iza Łęcka 29.04.2020 11:21
Apex Legends Loba
1087V

Apex Legends szykuje graczy na nową postać. Gracze oczekują Loby

Respawn Entertainment rozpoczyna przygotowania do kolejnego sezonu rywalizacji w Apex Legends. Seria zajawek ma za zadanie podsycić i tak spore już zainteresowanie wśród graczy. Po publikacji pierwszej z nich, entuzjaści BR są pewni jednego: nadciąga Loba.

Respawn Entertainment kontynuuje wplatanie bogatej fabuły w kolejne sezony Apex Legends przez wiadomości, zwiastuny oraz krótkie teasery. Opublikowano pierwszą zajawkę piątego sezonu, na której pojawiają się informacje dotyczące Revenanta. Zdaniem społeczności to właśnie Loba została wyznaczona do odszukania mordercy i wymierzenia mu sprawiedliwość. W ciągu następnych dni powinniśmy zostać uraczeni klimatycznymi zajawkami przygotowującymi na pojawienie się nowej postaci.

Wydaje się niezwykle prawdopodobne, że nowy nabytek Apex Legends będzie blisko związany z Revenantem, który na jednym ze zwiastunów zamordował Marcosa Andrade'a. Podczas materiału można było dostrzec jak jego córka otrzymuje figurkę wilka, a „Loba” to po hiszpańsku właśnie „Wilczyca”.

Kolejne tygodnie będą najpewniej upływały entuzjastom Apex Legends nie tylko na pojedynkach, ale i wyczekiwaniu na następne zajawki nowego sezonu. Niejednokrotnie już gracze wyciągali wiele materiałów z kodu gry, spodziewając się pełnej zapowiedzi. Poniżej możecie sprawdzić wygląd, jakim aktualnie może odznaczać się Loba.

Czy tak może wyglądać Loba?

Apex Legends Loba wygląd

Źródło: https://www.dualshockers.com/apex-legends-new-character-season-5-teased/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment