Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2020 22:30
Revenant  Apex Legends
669V

Apex Legends pokazuje mordercę. Revenant z własnym zwiastunem i prezentację Battle Passa

Od dzisiaj na serwerach Apex Legends znajdziecie nową legendę. Revenant został jednocześnie zaprezentowany przez deweloperów oraz gracze mogą zapoznać się ze szczegółami nowego Battle Passa. Ponownie na zainteresowanych czeka sporo ciekawej zawartości.

Deweloperzy z Respawn Entertainment rozpoczęli już czwarty sezon rozgrywek w Apex Legends. Twórcy już kilkukrotnie zapowiadali nowości, ale dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na pełne możliwości kolejnej legendy.

Revenant posiada naprawdę interesujące zdolności – bohater za pomocą specjalnego sprzętu chętnie „ucisza” przeciwników, potrafi wspinać się po ścianach, a jego ostateczna umiejętność pozwala wprowadzić totem, który będzie chronił postacie. Trzeba przyznać, że Respawn Entertainment wpadło na świetny pomysł i nowy heros potrafi zachęcić do spędzenia wolnego czasu na serwerach Apex Legends.

W grze znajdziemy także zupełnie nowy Battle Pass, który zawiera między innymi kolejne skórki. Dzięki Przepustce odblokujecie ponad 100 przedmiotów, a nie możecie także zapomnieć o zupełnie nowej broni – snajperka Sentinel została wyposażona w specjalny mechanizm ładowania.

Duże zmiany w czwartym sezonie przeszła także mapa – teraz na środku znajdziecie gigantyczny „wydobywacz planetarny” Hammond Robotics. 

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment