Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 19:02
Apex Legends 4
949V

Apex Legends rozpoczyna 4. sezon. Zwiastun nowych atrakcji

Respawn Entertainment wpadło na ciekawą promocję 4. sezonu Apex Legends – na początku poznaliśmy Forge’a, który jednak przedwcześnie skończył swój żywot, więc gracze oczekiwali dołączenia do gry Revenanta. Teraz nie musimy już wróżyć z fusów, ponieważ twórcy opublikowali premierowy zwiastun.

Na 4 lutego zaplanowano premierę 4. sezonu rozgrywek Apex Legends i ekipa odpowiedzialna za promocję wydarzenia powinna dostać sporą podwyżkę. Od kilku dni społeczność jest poruszona tym – kto tak naprawdę trafi do produkcji? Na początku deweloperzy zaprezentowali wspomnianego Forge’a, który jednak na drugim materiale został zabity przez Revenanta. Od tego czasu rozpoczęły się spekulacje oraz wyszukiwanie szczegółów, a szum spowodowany przez deweloperów sprawił, że o zmaganiach w Apexie mówi od kilku dni cały świat.

Teraz nie musimy już szukać informacji. Zespół opublikował zwiastun, a jednocześnie potwierdził, że do Apex Legend trafi Revenanta! Mam wrażenie, że Respawn w końcu zrozumiało, jak można dobrze i skutecznie promować swoje Battle Royale – trzeba powiedzieć „najwyższy czas”, bo jak wiadomo to właśnie ten tytuł będzie główną strzelanką EA na 2020 rok.

Do gry trafią także nowa przepustka bojowa, kolejna broń Sentinel), seria rankingowa, a dodatkowo możemy liczyć na nagrody – w końcu jest to pierwsza rocznica Apex Legends.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment