Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2020 20:00
The Last of Us 2 Ellie walka
1515V

The Last of Us 2 odtworzone w Dreams. Efektowna animacja stworzona przez fana

Pomysłowość sympatyków The Last of Us nie zna granic i jeden z fanów produkcji Naughty Dog postanowił wykorzystać Dreams, by zaprezentować scenę ze zwiastuna najnowszej przygody Ellie. Twórca pokazuje walkę głównej bohaterki z dwoma przeciwnikami.

Naughty Dog przeżywa ostatnio trudne chwile. Deweloperzy potwierdzili przeciek kluczowych materiałów z The Last of Us 2, ale na szczęście poznaliśmy nową datę premiery i gracze mogą teraz wyczekiwać na wielki powrót Ellie.

Niektórzy fani nie zamierzają czekać i wciąż opracowują nowe materiały związane z uniwersum Naughty Dog. Najnowsza twórczość odtwarza znaną scenę walki w Dreams – starcie mogliśmy zobaczyć na jednym z materiałów opublikowanych przez deweloperów.

Trzeba przyznać, że gra Media Molecule nadaje się do najdziwniejszych projektów. Jak wiadomo wcześniej w tytule przygotowano niezwykle wyglądającego zarażonego, a nawet znalazł się chętny, by przenieść The Last of Us 2 w szaty pierwszego PlayStation. Gracze w tym wypadku są ograniczeni jedynie przez własne wyobraźnie, ponieważ Dreams pozwala na kreowanie fantastycznych projektów.

TLOU 2 melee animations recreated in Dreams from r/thelastofus

Scenę zobaczycie poniżej:

Źródło: https://www.reddit.com/r/thelastofus/comments/g8hl86/tlou_2_melee_animations_recreated_in_dreams

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II