Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2020 16:39
The Last of Us 2 PlayStation 1
1956V

The Last of Us 2 na pierwszym PlayStation? Świetny projekt fana

The Last of Us 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji 2020 roku i według oficjalnych informacji gra zmierza wyłącznie na PS4. Jeden z graczy postanowił sprawdzić, jak tytuł wyglądałby na pierwszym PlayStation i jego praca wygląda zdumiewająco dobrze. Wszystko za sprawą Dreams.

The Last of Us 2 jest jedną z najważniejszych produkcji zmierzających w tym roku na PS4. Gra pewnie w przyszłości podąży drogą swojego poprzednika i trafi na następną generację, ale 29 maja z historią zapoznają się wyłącznie gracze na PlayStation 4.

Bearly Regal postanowił zmierzyć się z ciekawym pomysłem – twórca przygotował pomocą Dreams swoje „marzenie” i zaprezentował The Last of Us 2 w wersji na pierwsze PlayStation. Autor nie tylko zadbał o takie szczegóły, jak logo konsoli z charakterystycznym dźwiękiem, ale zaprezentował kawałek „misji”. W jego wizji Ellie musi odnaleźć Joela i szuka go w jednym z domów – pojawia się tutaj mała zabawa ze światłem i po chwili pojawiają się przeciwnicy.

Regal pamiętał o ciekawych efektach – korzystanie z latarki, przyleganie do ścian lub ściemnianie obrazu w momencie, gdy bohaterka chowa się w krzakach. Całość została dopieszczona przez odpowiednią oprawę.

Warto również zwrócić uwagę na jeszcze jedno – to kolejny bardzo ciekawy projekt przygotowany w Dreams. Nadciągający edytor zapowiada się wprost genialnie.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.vg247.com/2020/01/31/the-last-of-us-part-2-ps1-demake-dreams/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II