Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 11:22
The Last of Us 2 w Dreams odtworzenie
4265V

The Last of Us 2 w Dreams. Zarażeni prezentują się niesamowicie

Naughty Dog wciąż nie potwierdza ostatecznej daty premiery The Last of Us 2, co nie zniechęca jednak entuzjastów tego wielkiego IP do tworzenia nowych projektów. Najnowszy pokaz klikaczy stworzony w Dreams jest wyjątkowo przerażający.

The Last of Us Part II to jedna z najważniejszych premier 2020 roku, ale niestety wciąż nie znamy ostatecznej daty debiutu gry. Ku niezadowoleniu wielu graczy, Sony potwierdziło, że produkcja nie może zawitać na rynku w maju, a w nieokreślonej przyszłości poznamy szczegóły dotyczące pojawienia się pozycji na półkach sklepowych.

Fani nie odpuszczają i wciąż prezentują ciekawe materiały potwierdzające ich wielkie zaangażowanie i sympatię do uniwersum Naughty Dog. Już kilka dni temu prezentowaliśmy Wam klimatyczny zwiastun opracowany przez jednego z graczy. Natomiast najnowsze prace zostały zaprezentowane w Dreams – klimatyczne i niezwykle dopracowane odtworzenie zarażonych ukazujące ich przerażające oblicze robi wrażenie.

Autor zaznaczył, że jego projekt powstaje od podstaw, a podczas kreowania musiał zwracać uwagę na najdrobniejsze detale, by podkreślić najważniejsze szczegóły stworów wykreowanych dla uniwersum The Last of Us. Twórca skorzystał z najświeższych projektów kreatur stworzonych przez deweloperów w najnowszej przygodzie Ellie i Joela.

W niedalekiej przyszłości do głosu w sprawie The Last of Us 2 powinno dojść także samo Naughty Dog, które musi powoli budować hype na nową opowieść. Już Troy Baker zapowiadał na swoich social mediach spore ogłoszenie, zachęcając graczy do czujności.

The Last of Us 2 w Dreams prace fanów

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-last-of-us-clicker-fan-art-made-in-dreams-looks-more-like-a-nightmare/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II